28 Kasım 2019

ZİDEK Kurum Eğitimi

Ziraat Fakülteleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (ZİDEK), 2020 döneminde kurum eğitimleri ve bilgilendirme toplantılarına hedefleri doğrultusunda mümkün olan en geniş kitleye ulaşacak şekilde devam edecektir.

Kurum eğitimlerine yönelik talepleri de öncelikli olarak programına alacaktır. Bu konuyla ilgili değerlendirme ve akreditasyon süreçlerine yönelik ilk eğitim talebi 26.12.2019 tarihinde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesinden gelmiştir

Ziraat Fakülteleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (ZİDEK), 2020 döneminde kurum eğitimleri ve bilgilendirme toplantılarına hedefleri doğrultusunda mümkün olan en geniş kitleye ulaşacak şekilde Online eğitimlerle devam etmektedir.

Kurum eğitimlerine yönelik talepleri de öncelikli olarak programına almakta olup, 11.08.2020 tarihindeki bilgilendirme toplantısında mutabık kalınan ve bu konuyla ilgili değerlendirme ve akreditasyon süreçlerine yönelik Kurum Eğitim talebi Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesinden 18.10.2020 tarihinde gelmiştir.

Ziraat Fakülteleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (ZİDEK)’ne 14.10.2020 tarihinde ZİDEK Değerlendirme ve Akreditasyon Süreçlerine yönelik olarak Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesinden Kurum Eğitim  talebi gelmiştir.

Ziraat Fakülteleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (ZİDEK)’ne 28.08.2020 tarihinde ZİDEK Değerlendirme ve Akreditasyon Süreçlerine yönelik olarak Erciyes Üniversitesi Seyrani Ziraat Fakültesinden Kurum Eğitim  talebi gelmiştir.

Ziraat Fakülteleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (ZİDEK)’ne 20.10.2020 tarihinde ZİDEK Değerlendirme ve Akreditasyon Süreçlerine yönelik olarak TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO)’ından Genel Merkez, İl Şube Başkanları ve İl Temsilcilerine verilmek üzere Kurum Eğitim talebi gelmiştir.