Ziraat Fakülteleri Eğitim Programlarını değerlendirme ve akreditasyonu çalışmalarına yönelik olarak Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi tarafından talep edilen 1 günlük çevrimiçi “ZİDEK-Kurum Eğitim Çalıştayı” 15 Nisan 2022 Cuma günü yapılacaktır. Kurum Eğitim Çalıştayı, ZİDEK-ZAK Üniversite Temsilcisi üyesi Prof. Dr. Canan F. ABAY ve ZİDEK-ZAK Üniversite Temsilcisi üyesi Prof. Dr. M. Bülent TORUN tarafından gerçekleştirilecektir.
![](https://zidek.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/MKU-KE-731x1024.jpg)