Çalıştayda ZİDEK YK Başkanı Prof. Dr. Gökhan SÖYLEMEZOĞLU, ZİDEK YK Başkan Yard. Prof. Dr. Ayzin KÜDEN ve ZİDEK-ZAK Başkanı Prof. Dr. İsmail KARACA ZİDEK eğitici olarak görev almışlardır.
![](https://zidek.org.tr/wp-content/uploads/2020/11/image-23.png)
![](https://zidek.org.tr/wp-content/uploads/2020/11/image-25.png)
![](https://zidek.org.tr/wp-content/uploads/2020/11/image-26.png)
Çalıştayda ZİDEK YK Başkanı Prof. Dr. Gökhan SÖYLEMEZOĞLU, ZİDEK YK Başkan Yard. Prof. Dr. Ayzin KÜDEN ve ZİDEK-ZAK Başkanı Prof. Dr. İsmail KARACA ZİDEK eğitici olarak görev almışlardır.
© Copyright 2024 | Sihirbaz Bilişim